Teslimat Koşulları

TESLİMAT BİLGİSİ

SİPARİŞİNİZ YASAL 30 GÜNLÜK SÜREYİ AŞMAMAK KOŞULU İLE HER BİR ÜRÜN İÇİN MÜŞTERİMİZİN BELİRTTİĞİ TESLİMAT ADRESİNİZİN UZAKLIĞINA BAĞLI OLARAK SİTEMİZDE AÇIKLANAN SÜRE İÇİNDE MÜŞTERİLERİMİZİN VEYA ONUN GÖSTERDİĞİ ADRESTEKİ KİŞİ YA DA KURULUŞA TESLİM EDİLİR. TESLİMATLAR YALNIZCA SİTEMİZ TARAFINDAN BELİRLENEN KARGO ŞİRKETLERİ VEYA DAĞITIM AĞIMIZ VASITASI İLE KİMLİK KONTROLÜ YAPILARAK TESLİM EDİLECEKTİR. MÜŞTERİLERİMİZ FARKLI BİR KARGO ŞİRKETİ İLE TESLİMAT TALEP EDEMEZ.

SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ, SİTEMİZDE ALIŞVERİŞİN SON AŞAMASINDA MÜŞTERİLERİMİZDEN TOPLAM SİPARİŞ BEDELİNİN ÜZERİNE EKLENEREK KARŞILANIR. SİPARİŞLERİN KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİLERİMİZE OTOMATİK OLARAK SİTEMİZDE BELİRTİLİR. KARGO ÜCRETLERİ, ALIŞVERİŞ SIRASINDA WEBSİTEMİZDE ONLİNE OLARAK HESAPLANIP FATURAYA EKLENİR. SEPET SAYFASINDA MÜŞTERİLERİMİZİN NE KADAR KARGO BEDELİ ÖDEYECEĞİ HER ZAMAN BELLİDİR VE BU AÇIKÇA BELİRTİLİR. BÖYLECE SON AŞAMADAKİ ÖDEME MİKTARINA ÜRÜN FİYATIYLA KARGO FİYATI BİRLİKTE YANSIR. SİPARİŞLER BİZDEN GÖNDERİCİ ÖDEMELİ ÇIKTIĞI İÇİN MÜŞTERİLERİMİZ SİPARİŞ ETTİĞİ ÜRÜNLERİ TESLİM ALIRKEN HERHANGİ BİR EKSTRA ÜCRET ÖDEMEZ.

EĞER SİPARİŞİNİZİ ÖN SİPARİŞ OLARAK VERMİŞSENİZ, WEBSİTEMİZDE SİZE BELİRTİLEN GÜNDE SİPARİŞİNİZ SİZE ULAŞMIŞ OLACAKTIR. BU SÜREDE 1 YA DA 2 GÜN GECİKME OLABİLİR.

SİPARİŞ EDİLEN ÜRÜN, MÜŞTERİLERİMİZDEN FARKLI BİR KİŞİ YA DA KURULUŞA TESLİM EDİLECEK İSE, TESLİM EDİLECEK KİŞİ YA DA KURULUŞUN TESLİMATI KABUL ETMEMESİNDEN WEBSİTEMİZ VE ŞİRKETİMİZ SORUMLU TUTULAMAZ.

MÜŞTERİLERİMİZ SİPARİŞ PAKETİNİ TESLİM ALIRKEN MUTLAKA KONTROL ETMELİ HASARLI VE HATALI PAKETLERİ TESLİM ALMAMALIDIR. PAKET TESLİM ALINDIĞI ANDA SİPARİŞ KARGO GÖREVLİSİ TARAFINDAN EKSİKSİZ VE SAĞLAM OLARAK TESLİM EDİLMİŞ SAYILACAKTIR. BU NEDENLE SİPARİŞLERİNİZİ TESLİM ALIRKEN KARGO GÖREVLİSİNİN ÖNÜNDE PAKETİNİZİ AÇMANIZI VE ONUN ÖNÜNDE –EĞER VARSA- SORUNLU ÜRÜNLERİ TESPİT ETMENİZİ ÖNEMLE SİZDEN TALEP EDİYORUZ. İADE İŞLEMİNİ BAŞLATMAK İÇİN, KARGO GÖREVLİSİNİN ŞAHİTLİĞİNDE DURUMU TUTANAĞA GEÇEREK BİZİ BİLGİLENDİRMELİSİNİZ. TESLİM ALDIĞINIZ PAKETİN SİZDEN ÖNCE AÇILMIŞ OLUP OLMADIĞI YA DA GELEN PAKETİN DEFORME OLUP OLMADIĞI, TUTANAKTA MUTLAKA BELİRTİLEREK HEM SİZ HEM DE KARGO GÖREVLİSİ TARAFINDAN İMZALANMALIDIR.

MÜŞTERİLERİMİZ İNTERNET SAYFASINDA İSTENİLEN TÜM BİLGİLERİ EKSİKSİZ VE DOĞRU OLARAK GİRMEYİ BEYAN, KABUL VE TAAHHÜT EDER. "efzebutik.com" DAN SATIŞLAR 18 YAŞIN ÜZERİNDEKİ VE TÜRKİYE’ DE İKAMET EDEN MÜŞTERİLERLE GERÇEKLEŞTİRİLİR. MÜŞTERİLERİMİZ BİZLERİ YANILTILARAK 18 YAŞIN ALTINDA OLDUĞU HALDE SİPARİŞİ GERÇEKLEŞTİRİRSE WEBSİTEMİZ TEK TARAFLI OLARAK SİPARİŞİN İPTALİ HAKKINA SAHİPTİR. BU TİP BİR DURUMDA ŞİRKETİMİZİN KARŞILAŞACAĞI HUKUKSAL SORUNDAN MÜŞTERİMİZ VE/VEYA BİRİNCİ DERECE VELİSİ SORUMLU OLUP; HER NE ŞART ALTINDA OLURSA OLSUN HİÇBİR HAK VE ALACAK TALEP EDEMEYECEKTİR.

EFZE BUTİK ZAMAN İÇERİSİNDE ÖDEME SEÇENEKLERİNİ DEĞİŞTİRMEYE, ARTIRMAYA, AZALTMAYA YA DA KALDIRMAYA YETKİLİDİR. VERGİ HARİÇ (TAX FREE) SATIŞ YAPILMAZ. SATIŞI YAPILAN TÜM ÜRÜNLERDE K.D.V UYGULANIR.

ŞİRKETİMİZ "efzebutik.com” WEBSİTESİNDE KULLANICILARINA VERDİĞİ HİZMETLERİN VERİLMESİ ESNASINDA VEYA HERHANGİ BİR ZAMANDA OLUŞABİLECEK ARIZA VE YA DİĞER TEKNİK SEBEPLERDEN; BU HİZMETLERİN VERİLMESİNE ARA VEYA SON VERİLMESİ YAHUT HİZMETİN KESİNTİYE UĞRAMASINDAN; DONANIM, YAZILIM VE İNTERNET SUNUCUSUNDAN YA DA STOK SIKINTISINDAN KAYNAKLANAN AKSAKLIKLARDAN SORUMLU TUTULAMAZ.

"efzebutik.com", KESER İNŞAAT FİRMASINA AİTTİR. SİTE İÇERİSİNDE ADI GEÇEN ÜRÜN VE ŞİRKET İSİMLERİ, KENDİ SAHİPLERİNİN TİCARİ MARKALARI VE TİCARİ ADLARI OLABİLİR. OZY BİLGİSAYAR  SAHİBİ BULUNDUĞU "efzebutik.com" İNTERNET ADRESİ VE SANAL MAĞAZASINDA ÖNCEDEN BİLDİRİDE BULUNMAKSIZIN SİTE İÇERİĞİNİ, ÜRÜN FİYATLARINI VE BUNA BENZER TÜM SİTE BİLGİ VE ÖĞELERİNİ DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. SİTEMİZİ KULLANAN TÜM ZİYARETÇİ VE ÜYELERİMİZ; YUKARIDA AÇIKLANAN BİLGİ VE UYARILARI KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR.

HAVALE ÖDEMESİ SEÇENEĞİYLE VERİLEN SİPARİŞLERDE, SİPARİŞİN ÜCRETİ 3 GÜN İÇERİSİNDE YAPILMAZSA SİPARİŞ OTOMATİK OLARAK İPTAL EDİLECEK VE 3 GÜN BOYUNCA O MÜŞTERİ İÇİN AYIRTILMIŞ ÜRÜN STOKLARA YENİDEN EKLENEREK SATIŞA ÇIKARILACAKTIR. BU DURUMDAN ÖTÜRÜ SİPARİŞİN İPTAL EDİLMESİ VE STOĞUN BİTMESİ İLE MÜŞTERİNİN O ÜRÜNÜ TEKRAR SİPARİŞ EDEMEMESİ GİBİ DURUMLARDAN ŞİRKETİMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. BU DURUMDAN ÖTÜRÜ OLUŞACAK TÜM MASRAFLAR MÜŞTERİLERİMİZE AİT OLUP, OLUŞABİLECEK TÜM SORUNLARDAN ŞİRKETİMİZİN MUAF OLDUĞU MÜŞTERİLER TARAFINDAN KABUL EDİLİR.

HİZMET ŞARTLARI SÖZLEŞMESİ VE KULLANICI HAKLARI METNİNDEN DOĞAN HER TÜRLÜ İKİLİ ANLAŞMAZLIKLARDA SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI’NCA İLAN EDİLEN DEĞERE KADAR TÜKETİCİ HAKEM HEYETLERİ İLE SİPARİŞ VEREN/ALICININ VEYA SATICININ YERLEŞİM YERİNDEKİ TÜKETİCİ MAHKEMELERİ YETKİLİDİR.SİPARİŞİN GERÇEKLEŞMESİ DURUMUNDA MÜŞTERİMİZ SİTEMİZDE YER ALAN TÜM SÖZLEŞMELER VE KULLANIM HAKLARI KOŞULLARINI KABUL ETMİŞ SAYILIR.